آخرین اخبار

تاریخ : 22. تير 1396 - 15:53   |   کد مطلب: 24069
فرمانده انتظامی شهرستان رزن با اشاره به اینکه به افرادی از نزدیکان مقتول مشکوک شدیم و اقدام به دستگیری آنها شد، افزود: در بازجویی‌ها و بررسی‌های صحنه قتل که انجام شد مجدداً سرنخ‌های خوبی به دست آمد.

 داوود علی‌بخشی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رزن اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر یک فقره قتل در روستای ملابداغ از توابع بخش سردرود شهرستان رزن در ساعت یک بامداد نوزدهم تیرماه عوامل انتظامی و عوامل پلیس آگاهی برای بررسی صحنه به محل مراجعه کردند و با بررسی‌ها اولیه مشخص شد که وقوع قتل حتمی است.

وی با بیان اینکه مقتول جوان 30 ساله بود که بر اثر ضربات متعدد چاقو کشته شده بود، گفت: کارگروه ویژه برای بررسی صحنه قتل به محل اعزام شدند و در بررسی‌های اولیه سرنخ‌هایی به دست آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان رزن گفت: با تلاش پرسنل انتظامی رزن قاتلان جوان 30 ساله رزنی در کمتر از 24ساعت دستگیر شدند.

علی‌بخشی گفت: با کارهای فنی و پلیسی، یکی از متهمان که خارج از شهرستان بود با ترفندهای پلیسی به روستا برگردانده شد و در حین ورود به روستا دستگیر شد.

وی خاطرنشان کرد: به لطف خدا در کمتر از 24 ساعت تمام عوامل و دست اندرکاران قتل دستگیر و تحویل مراجعه قضایی شدند.

علی‌بخشی در پایان سخنانش با بیان اینکه در این قتل سه مرد و یک زن که از نزدیکان قاتل هستند دستگیر شدند که به اتهام خود اعتراف کردند گفت: مهمترین علت این قتل اختلافات خانوادگی است.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن