آخرین اخبار

تاریخ : 15. دى 1395 - 21:57   |   کد مطلب: 21574
امام جمعه جدید شهرستان رزن در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ما گفت:با توجه به اینکه رزن زادگاه فقاهت ، مرجعیت و مهد ایثار و شهادت می باشد برنامه های مهمی برای این شهرستان عالم و شهید پرور در نظر داریم.

سید 'عبدالعظیم مولازاده' افزود:همه ی برنامه های ما در جهت اهداف عالیه نظام اسلامی و پیشبرد آرمانهای انقلاب اسلامی و برجسته تر شدن آموزه های دین مقدس اسلام خواهد بود.

وی تعظیم شعائر اسلامی،بزرگداشت مفاخر و شهدای شهرستان و همایش های معرفی بزرگان و شهدا که صاحبان اصلی انقلاب هستند به عنوان راهبردهای تلاش در جهت انجام اقدامات در راستای مطالبات رهبری عنوان کرد و افزود:برگزاری برنامه های مهم و اساسی در اعیاد و مناسبتهای مذهبی وملی با حضور فرهیختگان و فضلای حوزه و دانشگاه از قم و سایر نقاط کشور،  مهمترین برنامه های است که سعی خواهیم کرد با کمک و همکاری مردم عزیز ومومن شهرستان صورت گیرد.

وی خانواده ی شهدا را مصداق تقدیم کنندگان عزیزان برای عظمت اسلام برشمرد و ادامه داد:در مسائل  ما فقط تابع نظرات و فرامین رهبری معظم انقلاب هستیم.

 

وی تاکید کرد:بنده وامدار و عضو هیچ گروه،دسته و حزب سیاسی نیستم.

مولازاده تصریح کرد:هر کس در مسیر  دفاع از آرمان انقلاب اسلامی  ، امام  بزرگوار ، رهبری ، خون شهدا و نظام اسلامی باشد برای ما عزیز است.

از شاگردان  آیت الله نوری همدانی اضافه کرد:اگر خدایی نکرده کسی با نظام و خون شهدا و اهداف و ارمانهای بلند آنان مشکل یا مخالفتی کند مردم تکلیف او را روشن خواهند کرد.

وی در خصوص تاکیدات رهبری انقلاب مبنی بر حمایت از جوانان انقلابی  نیز خاطرنشان کرد:همه ی جوانان ما نظام،انقلاب و اهل بیت را دوست دارند ضمن اینکه جوانان ما نیاز به هدایتگری دارند ،نیاز دارند تا دست آوردهای انقلاب و نظام برایشان تبیین و روشن شود.

 

این استاد سطح یک  حوزه علمیه قم در ادامه در مورد اینکه برخی جوانان انقلابی را به افراطی گری متهم می کنند نیز ادامه داد:ما نسبت به همه ی موارد اصول و مبانی داریم و اگر کسی با مبانی مشکل دارد و جریان انقلابی را افراطی خطاب می کند  این ایراد از خودشان است.

مولازاده افزود:ما جوانان را دوست داریم و در کنار جوان ها خواهیم بود.

 

وی برگزاری جلسات تخصصی برای جوانان را یک ضرورت در شهرستان عنوان کرد و افزود:ما برنامه ریزی برای برگزاری این جلسات مورد نیاز جوانان را مانند سخنرانی در خطبه های نماز جمعه و سایر موارد در برنامه خواهیم داشت.

 

وی تقویت حوزه های علمیه موجود در شهرستان و تلاش برای ایجاد حوزه های علمیه در سایر شهرهای شهرستان را از مهمترین اهداف و نیازهای شهرستان برشمرد و اضافه کرد:حوزه های علمیه به عنوان مرکز معنویت و جریان سازی مفاهیم ومحتوای ارزشی برای زندگی مردم می تواند در حل بسیاری از مشکلات محور قرار گیرد.

وی تلاشهای آیت الله طاهری را در شهرستان رزن به یادماندنی و ماندگار دانست و افزود:تمام تلاش ما این خواهد بود که با قدم گذاشتن در این مسیر و با توجه به حضور دائمی و حداکثری خود در شهرستان در کنار مردم باشیم .

 

وی اضافه کرد: روحانیت در طول تاریخ همواره در کنار مردم بوده است و برای ما نیز این یک اصل است.

مولازاده تاکید نمود:خوشحالی مردم ما را خوشحال می کند و خدایی نکرده از ناراحتی مردم ناراحت و اندوهگین خواهیم بود.

 

انتهای پیام/م

 

 

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن